Niebezpieczne substancje chemiczne i klasyfikacja towarów niebezpiecznych.

Edoradztwochemiczne.pl to firma doradcza w zakresie niebezpiecznych substancji chemicznych z siedzibą w Łodzi. Naszym klientom zapewniamy pełne wsparcie w zakresie zgodności z wymogami różnych dyrektyw i rozporządzeń europejskich. Pomagamy w przygotowaniu niezbędnych dokumentów, w tym kart charakterystyki, dokumentów transportowych i innych.

Nasza firma oferuje również szkolenia dla osób zajmujących się transportem towarów niebezpiecznych ADR/IMDG oraz producentów chemicznych. Prowadzimy szkolenia dla firm transportowych, magazynów, składów, zakładów chemicznych i farmaceutycznych, centrów dystrybucji chemicznej itp. Naszym celem jest umożliwienie naszym klientom poprawy bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych oraz przekazanie im wiedzy i umiejętności niezbędnych do postępowania z materiałami niebezpiecznymi.

Istnieje szeroki zakres oferowanych przez nas kursów i szkoleń. Jeśli chcieliby Państwo zapytać o nasze usługi, prosimy o kontakt. Chętnie współpracujemy z klientami z całego kraju.

Źródło: karta charakterystyki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *