Otwieracze do antykradzieżowych klipsów

Magnesdoklipsow.pl to działalność specjalizująca się w sprzedaży magnesów do klipsów antykradzieżowych firmy Weisner do sprzętów AGD, odzieży i akcesoriów. Mamy sprzedaż internetową tych magnesów do klipsów. Są to małe magnesy, które mamy możliwość bardzo łatwo przyczepić do przedmiotów, które chcemy zabezpieczyć. Wymiary obudowy magnesu to 73 x 35 mm. Gwint znajdujący się dolnej pokrywie może być wykorzystany do montażu na blacie.

Wszystkie klipsy Weisnera są wykonane z najwyższej klasy stali a także mają bardzo duże właściwości magnetyczne. Są niezwykle trwałe. Dostępne są w różnych barwach. Te magnesy można umieszczać wewnątrz oraz na zewnątrz przedmiotów, żeby uniknąć kradzieży. Bardzo dobrze nadają się do ochrony drogocennych przedmiotów, takowych jak ubrania, torebki oraz buty. Mamy też bardzo szeroki wybór dodatków do naszych magnesów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, ażeby dowiedzieć się więcej o naszych produktach. Zachęcamy również do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek uwag albo pytań. Czekamy na kontakt z Państwem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *