Tanie noclegi Kielce

noclegispoko.com.pl oferuje Państwu zakwaterowanie w pokojach 1-4 osobowych z łazienką, telewizorem, internetem, lodówką w pokoju a ponadto dużym bezpłatnym parkingiem dla gości. Nasz hotel dysponuje dużym parkingiem oraz położony jest 8 km od centrum. To doskonałe miejsce pobytu dla tych, którzy poszukują taniego noclegu w Kielcach.

Pokój istnieje możliwość wynająć na jedną noc albo na dłuższy okres. Bardzo dobre rozwiązanie dla grup znajomych, rodzin, jak również par, które chcą spędzić razem czas. Pokoje w naszym hotelu są wygodne a także czyste. Goście mają do dyspozycji własną łazienkę. Jeśli chcesz przygotować do jedzenia, masz możliwość skorzystać z aneksu kuchennego , który znajduje się w pokoju.

W Kielcach jest dużo atrakcji. Zwiedzając Stare Miasto oraz Śródmieście, będziesz miał możliwość podziwiać piękno Kielc, oraz odwiedzić cudowne ogrody oraz parki w mieście. Nasz hotel znajduje się bardzo blisko przystanku autobusowego – dojechać autobusem centrum Kielc. Serdecznie zapraszamy do prowadzonego przez nas hotelu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *