Jak nagrywać lub streamować gry wideo?

Wiele osób nagrywa lub streamuje swoje ulubione filmy. Ideą nagrywania i streamowania jest możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami z gry z innymi, a także zaprezentowanie swoich umiejętności w danej grze.

Co to jest i jakie są korzyści z nagrywania ekranu?

Screen recording to oprogramowanie, które pozwala na nagrywanie aktywności na ekranie. Plik można zapisać na dysku twardym i przesłać do serwisu youtube. Jest to przydatne, jeśli chcesz podzielić się nagraniem z innymi ludźmi lub jeśli chcesz przejrzeć zawartość później.

Nagrywanie a przesyłanie strumieniowe

Istnieją dwa podstawowe sposoby korzystania z multimediów: nagrywanie i przesyłanie strumieniowe. Nagrywanie ma miejsce wtedy, gdy przechowujesz zawartość na swoim urządzeniu, aby móc ją później obejrzeć. Przypomina to pobranie programu do objadania się lub zapisanie odcinka podcastu. Strumieniowanie ma miejsce wtedy, gdy uzyskujesz dostęp do treści online, gdy są one transmitowane, co oznacza, że oglądasz lub słuchasz na żywo.

Jakie jest najlepsze oprogramowanie do nagrywania i streamowania?

Action!4 to program do nagrywania pulpitu dla systemu Windows. Umożliwia ona nagrywanie pulpitu i odtwarzanie go później. Można jej używać jako aplikacji do obsługi kamery internetowej oraz jako oprogramowania do transmisji strumieniowej na żywo. Action!4 to łatwe w użyciu oprogramowanie, posiada wiele zaawansowanych funkcji.

Więcej: https://mirillis.com/pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *