Atrakcje dla dzieci Dzierżoniów

Jump4u jest parkiem trampolin znajdujący się w Dzierżoniowie. Prowadzony przez nas park trampolin otwarty jest przez cały rok oraz jest szczególnie polecany rodzinom z dziećmi w przedziale wiekowym od 3 do 12 lat. To również dobra propozycja spędzenia wolnego czasu dla osób, które kochają sport, a w szczególności dla akrobatów.

Ponad 1000 m2 powierzchni parku trampolin w którym oferujemy różnorodny trampolinowy sprzęt dla małych dzieci oraz dorosłych. W naszym parku znajduje się boiska do koszykówki, strefa akrobatyczna, basen z gąbkami, ścieżka akrobatyczna i stoły urodzinowe.

Gorąco zapraszamy wszystkich chętnych uczniów na atrakcje dla dziecka Dzierżoniów, wyjątkowe lekcje wychowania fizycznego! Jeśli chciałbyś się świetnie bawić z przyjaciółmi, to odwiedź nasz park trampolin. Nasze trampoliny to świetny sposób na zabawę i ćwiczenia równocześnie. Przyjdź i przekonaj się, jak łatwo można się bawić i jednocześnie dbać o kondycję!

Twoje dzieci mają okazję bezpiecznie skakać i bardzo dobrze się bawić. Swój park doskonale nadaje się do zorganizowania urodzin oraz wielu innych zabaw. Zapraszamy do odwiedzenia parku i przyłączenia się do zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *