Lakier do ścian ochronnyBezbarwny żywice poliuretanowe na balkon

Ponteck Sp. z o.o. jest znanym dystrybutorem farb i produktów dekoracyjnych dla branży budownictwa. Klientom oferujemy weneckie gliny, farbę ścienną ochronną bezbarwną, żywice poliuretanowe na balkon. Oferujemy bardzo szeroką gamę farb oraz produktów dekoracyjnych dla budownictwa. Do wyboru mają Państwo faby wewnętrzne oraz farby zewnętrzne. Posiadamy szeroką gamę farb do wnętrz domów. To wewnętrzne farby do ścian, sufitów, mebli, podłóg, okien i drzwi. Farby do zastosowań zewnętrznych obejmują farby do malowania balkonów, tarasów, schodów i ogrodów. Oferowane przez nas produkty są dostępne w kilku rozmiarach. Oferujemy Państwu farby w szerokiej gamie kolorów.

Nasi klienci są bardzo zadowoleni z jakości produktów, a także z poziomu świadczonych przez nas usług. Mamy duże doświadczenie w budownictwie, co znaczy, iż wiemy, co jest potrzebne do osiągnięcia najlepszych wyników. Gwarantujemy Państwu najlepsze produkty w najlepszych cenach.

Firma Ponteck – sklep.ponteck.com.pl oferuje szeroki wybór brokatów, pomoc a ponadto doradztwo w dziedzinie projektowania wnętrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *