Roznoszenie ulotek Wrocław

Dostawa ulotek? A może maxpost.pl? Oferuję Państwu dostawę ulotek, szybki a także tani sposób na dotarcie z informacją do właściwych osób. Maxpost.pl to zgrana, profesjonalna ekipa, która zapewnia niezwykle wysoki poziom świadczonych przez siebie usług. Nasze przedsiębiorstwo przygotowuje a także dystrybuuje ulotki dla największych sieci handlowych w Polsce m.in.: Tesco, Carrefour, E. Leclerc, Real, Ikea, Praktiker, Auchan, OBI a także bardzo wielu innych.

Jeżeli chodzi o bezadresowy kolportaż to wszystkie materiały zrobione przez korporację maxpost.pl dostarczane są do koszyków reklamowych, skrzynek euro jak również na wycieraczki oraz klamki. Tyczy się to blokowisk, kamienic, strzeżonych lokalów a dodatkowo domków prywatnych.

Natomiast kolportaż adresowy polega na tym, iż nasza doświadczona ekipa dostarcza przygotowane ulotki do instytucji, biur, a ponadto firm. Przeważnie z kolportażu adresowego korzystają restauracje a także działalności , które oferują catering.

Odwiedź prowadzoną przez nas stronę internetową maxpost.pl i zapoznaj się z szeroką ofertą oferowanych przez naszą firmę usług. Zapewniamy bardzo profesjonalne podejście do każdego klienta a ponadto korzystne cenniki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *