Podłogi winylowe

Panele z winylu są znane na naszym rynku, bo gwarantują świetną atmosferę w pomieszczeniach. Mają również mnóstwo innych zalet. Można pośród nich wspomnieć opcję bardzo szybkiego montażu, na co pozwalają odpowiednie zatrzaski. Dzięki temu do zamontowania paneli winylowych nie musimy stosować specjalistycznych narzędzi, lecz możemy to uczynić nawet ręcznie.

Panele z winylu MODULEO EIR zapewniają wysoki komfort osobom, które uwielbiają przemieszczać się po mieszkaniu boso. Podłoga winylowa jest doskonałym rozwiązaniem również podczas zimy, dlatego, że jest ciepła w dotyku a także miękka. Chodzenie po niej to prawdziwa przyjemność. Podłoga z winylu charakteryzuje się także łatwą pielęgnacją. Tego typu panele są wysokoodporne na kurz i wodę, a ich zabiegi pielęgnowania polegają jedynie na odkurzaniu a także myciu mopem. Powinno się to robić regularnie, a będą nam służyć przez długi czas.

Panele z winylu MODULEO EIR są wszechstronne i możemy je zamontować w każdym domu. Są wytrzymałe, dzięki czemu ich montaż nawet w zawilgotniałym miejscu nie stanowi żadnego przeciwwskazania. Winylowe panelowe posiadają specjalną warstwę wierzchnią która powoduje, że są odporne na naciski, zatem mogą być bez problemu stosowane w wnętrzach intensywnie używanych.

Winylowe panele LAYRED EIR są wykonane z polichlorku winylu, czyli surowca syntetycznego stosowanego, np. do produkowania płyt gramofonowych. Są opracowane z paru warstw a także powykańczane poliuretanem. Stwarza to podwyższenie jakości powierzchni. Ważną różnicą w stosunku do zwyczajnych paneli jest fakt, iż wzór zauważalny na powierzchni panela jest tłoczony dopiero na ostatniej warstwie. Zatem nie musimy się przejmować tym, że faktura z upływem czasu stanie się mniej widoczna, za sprawą działania promieni UV albo normalnego wytarcia.

Dzięki należytemu wykonaniu panele winylowe MODULEO EIR są bardzo wytrzymałe na zabrudzenia, dzięki czemu bez problemu mogą być wykorzystywane w biurach, salonach lub obiektach publicznych. Na pierwsze spojrzenie nie różnią się od paneli tradycyjnych, niemniej jednak możemy je zakupić w znacznie większej ilości wersji kolorystycznych. Posiadają też rozmaitą grubość. Specjalnym rodzajem paneli są winylowe płytki, które wyglądem przypominają używane dawniej linoleum, a zatem elastyczną wykładzinę zrobioną z utwardzonej a także rozwałkowanej masy plastycznej. Na naszym rynku dostępne są dosłownie panele imitujące całkiem inne materiały, jak przykładowo stal czy też kamień, jak także panele trójwymiarowe 3D, które prezentują się wyjątkowo oryginalnie.

Należy wspomnieć, że panele LAYRED EIR sa niezwykle stabilne. Jest to najważniejsza zaleta jeżeli chodzi o materiał na podłogę. Materiał wykorzystany podczas produkcji jest odporny na działanie wody a także jest ryso odporny, ani nie odbarwia się. Zatem panele winylowe mogą być stosowane w wnętrzach takich jak przykładowo kuchnia lub łazienka oraz w mieszkaniach, gdzie przebywają czworonożni pupile. Są także niezmiernie wytrzymałe na usterki mechaniczne, a zatem upadek jakiegoś cięższego przedmiotu nie grozi na całe szczęście wymianą lub naprawą podłogi.

Winylowe panele MODULEO EIR to też znakomite rozwiązanie do wnętrza w bloku, ponieważ posiadają wyśmienite właściwości jeśli chodzi o izolację akustyczną. Jest to zwłaszcza ważne w blokach z wielkiej płyty, w których dosłownie poruszanie się w butach może powodować efekt charakterystycznego stukania. Oprócz tego panele winylowe mają właściwości antypoślizgowe, a więc są bezpieczne dla pociech albo osób starszych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *