Adwokat Oleśnica

Osoby zatrudnione w naszej kancelarii zajmują się pomocą w odzyskiwaniu należności pieniężnych, ruchomości i nieruchomości. 2. Z ofertą naszej kancelarii adwokackiej można zaznajomić się na stronce arturdembny.pl. 3. Kancelaria Adwokacka prowadzona przez Artura Dembnego specjalizuje się w udzielaniu kompleksowej pomocy w kwestiach prawnych.

Kancelaria Adwokacka prowadzona przez Artura Dembnego – adwokat Ostrzeszów, Kępno – specjalizuje się w udzielaniu kompleksowej pomocy prawnej zarówno dla klientów indywidualnych oraz dla firm, zapewniając profesjonalne wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach.

Specjalnością kancelarii jest:
– Prawo karne – obrona osób oskarżonych, reprezentacja w śledztwach oraz dochodzeniach, pomoc w przypadku aresztowań i w postępowaniach wykonawczych.
– Prawo cywilne – specjalnością Kancelarii są sprawy majątkowe, sprawy rzeczowe a ponadto sprawy spadkowe, w tym dochodzenie żądań i roszczeń.
– Windykacja – osoby zatrudnione w Kancelarii pomagają w odzyskaniu ruchomości, nieruchomości, należności pieniężnych na drodze sądowej oraz polubownej.
– Obsługa prawna korporacji- całościowa obsługa przedsiębiorców, w tym spółek – ich zakładanie, przekształcenia, obsługa istniejących podmiotów, likwidacja.

Artur Dembny- adwokat Ostrzeszów, Krotoszyn, Oleśnica, Wieruszów – z dokładną ofertą Kancelarii możecie Państwo zaznajomić się na jej stronie internetowej arturdembny.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *