Zabawy z magią mają zarówno swoich zwolenników, jak i ludzie temu przeciwnych.

Magia miłości jest stosowana w wielu problemach i jest nam dobrze znana od dawien dawna. Także obecnie uroki miłosne są często używane. Głównym powodem, dla którego ktoś decyduje się na rytuał miłosny, jest silna potrzeba odzyskania drugiej połówki. Są jednak też inne przeznaczenia tego ciekawego rytuału, bo może przyciągnąć również nową wielką miłość. Powinno się jednakże mieć świadomość, by tego uroku nie odprawiać samodzielnie. Szczególnie, w momencie kiedy nie posiadamy zbyt dużego doświadczenia o ezoteryce. Istotne jest także, ażeby być pewnym, kiedy decydujemy się na rytuał miłosny.

Rytuały miłosne to obrzędy, które odbywają się z zapalonymi świecami, gdyż w ten sposób budowana jest atmosfera oraz wyjątkowość rytuału. Warto mieć świadomość, że magia świec znacznie wzmacnia rytuał miłosny. Najczęściej kluczowym elementem miłosnego rytuału jest wypowiedzenie pewnej formułki przy wykorzystaniu dowolnego przedmiotu, który należy do osoby, którą chcesz rozkochać. W momencie gdy nie masz przedmiotu należącego do danej osoby, to można użyć specjalnych kamieni, czy ziół. Warto przygotować siebie oraz pokój do rytuału. Bardzo dobrze jest wybrany pokój uprzednio przewietrzyć a ponadto ustawić przedmioty, jakie sprzyjają magii miłosnej.

Częstokroć też przy uprawianiu magii stosuje się czerwony kolor, który kojarzony jest z wielką miłością a także symbolizuje uczucia. Można również połączyć biel i czerwień. Kolor biały jest symbolem czystości intencji osoby, która przeprowadza cały rytuał. Wszelkie te czynności mają na celu wzmocnienie rytuały miłosnego. W starożytności również zwracało się uwagę na fazy księżyca. Proszono też o wsparcie żywioły: ziemia, woda, ogień, wiatr. Zazwyczaj takie uroki przeprowadzają przedstawicielki płci pięknej, jednakże czasami także mężczyźni proszą o radę w miłości. Jednakże należy pamiętać, iż każdy rytuał jest pracą z silnymi energiami i energiami. Najlepiej jest, ażeby przeprowadzić taki urok nie spiesząc się. Taki rytuał może pomóc nam w realizacji marzenia, aby ukochana osoba wróciła, lecz także należy mieć świadomość, że urok ten nie zadziała od razu. Bardzo popularnym miłosnym rytuałem jest rytuał egipski. Polega on na tym, że wyprawiany jest przy użyciu egipskich przedmiotów , które są naznaczone energią tamtejszych kapłanów. Osoba, która przeprowadza, rytuał dodaje swoją energię do używanych przedmiotów. Pokłady energii potrafią dać wyjątkowe efekty. Istnieje możliwość także użyć uroku spętanej duszy, natomiast jest on kojarzony z czarną magią. Dlatego nie każdy się na ten urok decyduje.

Rytuał ten polega na tym, że osoba, na której chcemy wykonać rytuał, jest zniewolona. Jest to dość duża ingerencja w osobę, którą kochamy, która tak traci swoją wolną wolę. Wówczas również może dość do tego, że nie do końca ta osoba będzie kochać nas prawdziwie. Nie zaleca się tego rytuału wykonywać w przypadku nastolatków, kiedy to częstokroć miłość jest chwilowa. Najlepiej, by uroki miłosne sprawdzone uroki czary skuteczne interesowały się osoby pełnoletnie, w pełni świadome tego, co robią. Zabawy z magią miłości posiadają zarówno zwolenników, jak również przeciwników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *