Flota firm holowniczych wyposażona jest w bardzo dużo samochodów.

Zdarzenie, w którym nasz samochód odmówi nam posłuszeństwa jest wyjątkowo uciążliwa, denerwująca, jak i nieprzewidywalna. A co jeśli przytrafi nam się to w na drodze? Jak uzyskać fachową pomoc w holowaniu a także naprawie auta? Jakie usługi gwarantuje doświadczona spółka oferująca specjalistyczną pomoc drogową?

 

Nieprzewidziane problemy z samochodem zdążają się dosyć często. Najczęściej zaskakują nas podczas jazdy czy to w celach osobistych a także zawodowych. Bez względu na to w której z tych sytuacji się odnajdujemy, za każdym razem to niezwykle irytujące zdarzenie. Wówczas nie ma co tracić głowy i zamartwiać się na śmierć. Najlepsze wyjście z tej sytuacji stanowi pomoc drogowa, która w krótkim czasie przyjedzie w danym miejscu. Jak zamówić tego rodzaju pomoc? Jednym z najpopularniejszychsposobów jest zamówienie pojazdu holowniczego kontakt telefoniczny. Dobrze jest zatem mieć wizytówkę spółki albo być cały czas podłączonym do internetu, ażeby móc znaleźć ją w sieci. Innymi metodami prośby o pomoc jest nawiązanie kontaktu za pomocą czatu albo wysłanie maila.

 

W jakich sprawach możemy liczyć na tego typu pomoc? pomocdrogowa-24.waw.pl to marka która oferuje swoje własne usługi w bardzo wielu różnych sytuacjach. Jedną z takich sytuacji jest stereotypowa awaria naszego auta. Możliwe jest również holowanie samochodu, który uległ kraksie, wypadkowi czy awarii. W takich okolicznościach firma wysysała odpowiednio dobrany samochód z doświadczonym kierowcą. Flota firm holowniczych wyposażona jest w wiele aut, których podstawowym zadaniem jest przewożenie pojazdów o mniejszych gabarytach, lub większych aut. Mają one odpowiednio dobrane wyciągarki, z pomocą których załadowanie zepsutego samochodu na lawetę jest proste oraz bezpieczne. W katalogu usług tego rodzaju firmy znajdziemy też holowanie pojazdów ciężarowych. Często jest ono wykonywane z wykorzystaniem sztywnego holu.

 

Pozostałymi usługami jakie oferuje doświadczona pomoc drogowa są: przyjazd na dane miejsce, oględziny auta, naprawa na miejscu jeśli jest ku temu możliwość, załadowanie niesprawnego auta na lawetę, przewiezienie na wyznaczone miejsce – do domu albo naszego mechanika, dowóz do mechanika firmy, jaka świadczy pomoc w holowaniu, naprawa samochodu w warsztacie. Do mniej znanych zadań tego rodzaju fachowców zaliczamy również transport paliwa – w przypadku, kiedy podczas jazdy zabrakło go kierowcy, jak również sprowadzanie na lawecie albo holowanie samochodów z innych miast albo innego państwa. Taka firma świadczy usługi przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, jak również w święta. Przy wcześniejszym uzgodnieniu możliwe jest stworzenie szczegółowej wyceny interesującej nas usługi, jak i drobiazgowe omówienie zlecenia. Korzystanie z tego rodzaju pomocy jest często nie do ominięcia, ale także jest opłacalne.

 

Dzięki podejściu fachowców możemy oszczędzić nerwów jak również czasu związanych zazwyczaj z załatwianiem oddzielnego transportu czy też mechanika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *