Najważniejszym problemem jest przyczyna waszego rozstania.

Uczęszczając do szkoły, ulegamy nie tylko i wyłącznie namowom naszych nauczycieli do tego, aby pilnie się uczyć, ale również namowom naszego serca. Mija nas na korytarzach niemała ilość koleżanek przecudnej urody. W pewnych sytuacjach, mając szczęście, mamy taką interesującą dziewczynę w swojej klasie. Próbujemy szczególnych chwytów, flirtów, rozbudowanych intryg, aby za wszelką cenę udało się zwrócić uwagę tej wyjątkowej dla nas osoby. W końcu się udaje. Stajemy się parą, ale coś zaczyna się między nami psuć. Rozstajemy się, co daje pewną ulgę, ale po niedługim czasie wychodzi na jaw, iż nie potrafimy przestać o niej myśleć. Powstaje zatem problem: jak odzyskać byłą dziewczynę?

 

Musimy w takich przypadkach działać metodycznie. Najistotniejszym problemem jest powód rozstania. Trudno jest powrócić do byłej dziewczyny, w momencie kiedy zdradziliśmy ją z inną. Należy koniecznie wówczas odzyskać znowu jej zaufanie, a to bardzo ciężka droga i nie zawsze kończy się powodzeniem. Sprawa jest znacznie łatwiejsza, jeśli rozeszliście się, gdyż wzajemne uczucie nie było tak mocne jak na początku i coś się zmieniło. Wtedy wystarczy, iż po jakimś czasie ponownie się spotkamy, a znowu zaiskrzy. W pewnych przypadkach jednak powinniśmy najpierw dowieść, że zaszła w nas bardzo duża zmiana. Powód rozstania jest zatem kwestią bardzo ważną! Potem musimy się dowiedzieć, jaki jest obecny status naszej byłej. W szkole możemy się tego dowiedzieć bardzo szybko, gdyż nigdy nie zabraknie osób, które powiedzą nam o aktualnym związku naszej byłej dziewczyny. Jeśli nie mamy takich informacji od przyjaciół, pozostaje nam jeszcze facebook, twitter lub inny portal, z którego, ona korzysta. Dziewczyny lubią chwalić się swoimi związkami w sieci. Portale pomagają nam też oszacować nastrój naszej byłej kobiety. W momencie gdy wrzuca cytaty filozofów, refleksyjne zdjęcia a także teksty, to dobra nasza!

 

Nadal tęskni i wyczekuje na twój krok. Będziemy mogli wówczas się odezwać neutralnie a także próbować niezwykle delikatnie a także z wyczuciem odzyskać na początek jej zaufanie, a później również i serce. Jednakże jeżeli wrzuca fotki z różnych imprez, przedstawiające, jak dobrze się bawi, to znaczy, iż pragnie o nas zapomnieć jak najszybciej się da. Możemy wówczas delikatnie odwdzięczyć się tym samym (ale bez przeginania!). Z pewnością szybko rozpocznie z nami ciężką rozmowę na komentarze lub sms-y! Jej wzburzenie może być naszym największym sprzymierzeńcem, jeśli potrafimy je w odpowiedni sposób wykorzystać i ukierunkować. Takie emocje to oznaka wielkiego zaangażowania. Warto zdawać sobie z tego sprawę ! Jako były chłopak dobrze znamy naszą ex. Powinniśmy wiedzieć w jaki sposób się zachowuje, gdy jest jej przykro. Wiemy, co może nas czekać jeżeli odezwiemy się po zerwaniu. Zazwyczaj dziewczyny mają bardzo drapieżne charakterki, więc także musimy zademonstrować pazurki, równocześnie zapewniając gotowość ich schowania.

 

Musimy mieć na względzie, iż decyzja co do wspólnej przyszłości, niestety, zazwyczaj zależy od dziewczyny. Jakichkolwiek jednakże tricków byśmy nie stosowali, to i tak najważniejsze jest nasze. Jeżeli to był związek na poważnie, dla którego jesteśmy w stanie wiele poświęcić, to wystarczy to ukazać naszej byłej dziewczynie – ukazać, że żar naszego serca płonie tylko dla niej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *