Przeważnie podobają nam się takie elewacje budynku, które już gdzieś oglądaliśmy.

Chcąc zmodyfikować elewację domu lub położyć pierwszą, posiadamy nieraz spory kłopot z jej wyborem. Przeważnie podobają nam się takie, które już kiedyś widzieliśmy, niemniej jednak nie jesteśmy pewni, czy na budynku, naszego gospodarstwa domowego, będą wyglądać także tak świetnie. Elewacja domu to – można śmiało powiedzieć – jego prawdziwa wizytówka. Pierwsze wrażenie, które zostaje w pamięci. Należy zatem skontaktować się z firmą, której podstawowym zajęciem jest wizualizacja 3d elewacji budynków elewacyjnie.pl.

 

Zleceniodawca według przesłanych fotografii lub indywidualnych sugestii wykona stosowny projekt 3d. Po zaakceptowaniu przez klienta gotowej wizualizacji, projekt taki przedstawiamy specjalistom od tynkowania i  problem mamy z głowy. Wykonawstwo to już właściwie błahostka. Pod warunkiem, że brygada, którą zatrudniliśmy zna się na rzeczy i wykona naszą elewację tak jak przystało.
Oprócz estetyki wykonania elewacji budynku musimy mieć na uwadze, żeby taka elewacja była wykonana z właściwych elementów. Tynk zewnętrzny powinien być o znacznie trwalszy niż tyn wewnętrzny. Warunki atmosferyczne, przy niepoprawnym dopasowaniu składników elewacji niestety mogą zaprzepaścić wykonaną pracę w ciągu krótkiego czasu.

 

Ale nie myślmy od razu negatywnie ! Profesjonaliści wiedzą co i jak mają wykonać i należy im zaufać, nie rezygnując całkowicie z maleńkiej kontroli podczas ich pracy. Elewacja domu ochrania sam budynek, nadaje mu charakter i niekiedy wspaniałe wrażenie. Wizualizacja elewacji pozwoli na dokładne dopasowanie efektu finalnego, co z pewnością nie doprowadzi do przykrych rozczarowań. Dlatego też jeśli są już takie metody, to naprawdę grzechem było by z nich nie skorzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *