Stosując określone perfumy wyrażamy siebie.

Perfumy współcześnie łączą się z mocno z naszym życiem. Są nieodłączną częścią osobowości człowieka. Zapach używanych przez nas perfum ma wpływ na nasz nastrój i jest magnesem przyciągającym inne osoby do nas. Używane przez nas perfumy podkreślają nasz charakter a także emocje. Ładny zapach ma wpływ na to jak się czujemy. Używając określonych perfum wyrażamy siebie samych. Jest to świetna podpowiedź dla osób, które poszukują drugiej połówki. Wiadomo, iż umówimy się na kolejne spotkanie tylko z osobą, której zapach okazał się dla nas inspirujący, przyjemny. Tak więc perfumy to nasz znak rozpoznawczy. Wybieramy różnorodne zapachy, jakie zazwyczaj dzielimy na pięć kategorii: cytrusowe, kwiatowe, orientalne, drzewne, szyprowe (drzewno- cytrusowe). Jak wiele zapachów, tyle osobowości oraz emocji kobiecych. Natomiast mężczyźni najczęściej wybierając perfumy drzewne (cedr, drzewo sandałowe), fugere (zapachy paprociowe), chypre (zapachy drzewno-cytrusowe). Właściwie każdy mężczyzna jest inny. Używane przez niego perfumy wskazują na cechy jego charakteru.

Delikatniejsze zapachy stosują najczęściej osoby delikatne. Z kolei mocniejsze zapachy wybierają osoby ambitne, pewne siebie. Aktualnie sporo popularnych ludzi, których określamy mianem „celebrytów” reklamuje swoim nazwiskiem różne perfumy. Stanowi to dla wielu ludzi dużą zachętę do wypróbowania konkretnego perfumu. Wybieramy markowe perfumy damskie, przede wszystkim ze względu na prezentowaną przez nie jakość a także trwałość.

Osoby, które dają nazwę konkretnym zapachom są osobami, z którymi chętnie się identyfikujemy. To istotny czynnik , który motywuje do kupna danych perfum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *