Alignery pozostają niewidoczne.

By posiadać prawidłowy zgryz stosuje się aparaty ortodontyczne. Zadbane uzębienie to nie tylko piękny uśmiech, to wizytówka każdego z nas. Aparaty ortodontyczne pozwalają wyprostować zęby, leczą wady zgryzu i nierzadko potrafią wyleczyć kompleksy, z którymi się borykamy.

Aparaty stałe Katowice są stosowane w ortodoncji by korygować wady zgryzu. Aparaty stałe ortodontyczne umocowane są na zębach pacjenta przez cały czas trwania leczenia. Zamki zrobione są z metalu, natomiast ludzie, dla których estetyka jest istotną rzeczą mogą zdecydować się na założenie zamków kosmetycznych, które są droższe. Wykonane są one z porcelany albo też z kryształu. Są one znacznie mniej widoczne i bardziej zbliżone do odcienia zębów. Leczenie z wykorzystaniem aparatów stałych jest kosztowne i długie, lecz gwarantuje efekt upragnionego prostego uśmiechu.

Ortodoncja chce wychodzić na przeciwko wymaganiom pacjentów i oferuje Invisalign. To nowoczesne, inne rozwiązanie, które to umożliwia korygować różne wady zgryzu a do tego nie rzuca się w oczy. Invisalign to nowoczesny sposób usuwania wad zgryzu, w którego skład wchodzą przezroczyste aparaty nakładkowe (alignery), które wykonane są z wyjątkowego, materiału, który jest termokurczliwy. Dzięki swoim właściwościom, alignery są całkowicie niewidoczne. Nikt nie będzie wiedział, że dana osoba ma je na swoich zębach. Aparaty Invisalign w przeciwieństwie do aparatów stałych zapewniają szereg wygód oraz możliwości. Wielkie znaczenie ma również to, iż ułatwiają one dbanie o higienę jamy ustnej, przez skuteczne zapobieganie powstawaniu paradontozy i próchnicy. Aparaty Invisalign to taki typ leczenia, jaki mamy możliwość zastosować zarówno w wypadku dużych a także skomplikowanych wad zgryzu, jak również w przypadku tych drobnych, delikatnych korekt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *