Główny kierownik budowy prowadzi oraz nadzoruje potrzebną dokumentację.

Każda budowa, nie zależnie od wielkości i rodzaju obiektu (od domów jednorodzinnych, przez budynki wielorodzinne, bloki mieszkalne, do magazynów a także hal produkcyjnych) koniecznie wymaga przyjęcia kierownika budowy a dodatkowo kontrolowania poszczególnych etapów czynności przez inspektora nadzoru. Gruntownie określa to Prawo Budowlane. Właściwie każdy deweloper i inwestor musi jednak mieć wziąć pod uwagę, że tego rodzaju usługi z zakresu kontrolowania robót budowlanych leżą przede wszystkim w jego własnym interesie.

Główny kierownik budowy prowadzi oraz kontroluje potrzebną dokumentację. W szczególności dziennik budowy. Troszczy się, o to, żeby wskazane w nim punkty zostały przeprowadzone należycie. Spoczywa na nim też ciężar geodezyjnego wytyczenia obiektu. Przygotowuje plac budowy i rozmaite prace, w zgodzie z schematami, planami a także wydanymi pozwoleniami na budowę. Jest też odpowiedzialny za odpowiednie zabezpieczenie obszaru, na którym przeprowadza się prace budowlane.

Nadzory budowlane Warszawa upodobała sobie szczególnie, z racji tego, że nasza stolica jest jednym wielkim placem budowy. W Warszawie realizowane są najbardziej ambitne projekty budowlane. Inspektorzy nadzoru budowlanego posiadają pełne ręce roboty. Właściwie każdy z nich niezależnie od kierownika sprawdza wszelkie prace i zgłasza inwestorowi budowy a ponadto wykonawcy ewentualne nieprawidłowości. Chodzi o to, żeby zagwarantować najwyższą jakość usług budowlanych oraz zadbać o to, by powstający budynek spełniał wszelkie standardy bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *